http://gamefaction.pl/wielki-wyciek-informacji-playstation-all-stars-battle-royale/

W tym najnowszym newsie o tej grze zostały ujawnione nowe postacie. Jedne zbyt znane by nie trafiły do All-Stars, a drugie – kompletnie niespodzianki. Jednak póki co nadal brakuje moich osobistych faworytów, którzy to kształtowali mnie jako gracza już podczas sukcesu PSOne. Czas na odrobinę nostalgii. Lista jest całkiem długa, więc ją podzieliłem na kilka części, które będę co jakiś czas wrzucał tutaj na bloga. Te maskotki/postacie MUSZĄ trafić do tej gry. Oto one:

Amaterasu (Okami)

Bez dwóch zdań najlepsza gra kiedykolwiek. Wszystko w tej grze było idealne, a teraz wraca ona cudem jako HD remake na PSN. I chyba Bóg musiałby opuścić twórców Playstation All-Stars Battle Royale, żeby nie włożyli tej fantastycznej postaci do tej gry. Nawet Marvel vs Capcom 3 miało Amaterasu, więc tej bogini również nie powinno zabraknąć w tej grze.

Sora (Kingdom Hearts)

Główny bohater pierwszej części, a drugiej… no nie będę spoilerował, ale jest to niesamowicie ważna postać w świecie Kingdom Hearts. Była to moja druga gra od Square Enix (po Final Fantasy X), która mnie wciągnęła w 100%. Chyba nawet bardziej niż FFX, bo przecież dla każdego dzieciaka marzeniem było zagranie w wyśmienitą grę z postaciami Disney’a. A tu mamy taki mix, Final Fantasy z Disney’em. I to jaki świetny mix! Nadal czekam na trzecią część wraz z tysiącami fanów. Czemu akurat Sora, a nie Rikku lub Roxas? Sora jest po prostu ikoną keyblade’ów. Był od początku serii i każdy kto grał chociażby chwilę w Kingdom Hearts to kojarzy właśnie jego, a nie innych.

Vault Boy (Fallout)

Jest to trochę komiczne marzenie, ale po wszystkich obrazkach w PipBoy’u z Vault Boyem to naprawdę widzę tą postać w All-Stars. Jasne, będzie ona śmieszna, ale właśnie o to chodzi. Vault Boy ma rozśmieszać, ma być przekombinowany i przesadzony, i na bank by pasował tutaj. Raz strzelający z granatnika w stroju żołnierza, a potem w ubranku elektryka montujący miny na polu walki. To byłoby CUDOWNE!

Crash Bandicoot (Crash Bandicoot)

Ummm. To Crash? Była najważniejsza maskotka dla Sony z ery mistrzowskiego PSOne? Uga buga buga? Co ja gadam. Jeżeli nie wiecie czemu ta postać powinna być w tej grze to oznacza, że tej gry kupować nie powinniście. Fin.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s