Uhhhh. Naprawdę przez długi czas lubiłem EA, podczas gdy dla wielu osób byli oni kolebką okrucieństwa i zdzierstwa (już nie mówiąc o Activision). Od czasu gdy zmienili politykę i zaczęli stawiać na sporo nowych IP minęło sporo czasu i sporo się zmieniło. Online passy niemalże w każdej grze to jeden z minusów, chociaż jakby nie spojrzeć to nic tragicznie wielkiego. Ale to co teraz robią przebija wszystko. Już nie mówię o tym beznadziejnie kiepskim przemówieniu przez Johna Riccitiello podczas E3 2012. Mówię o tym jak tłumaczył i starał się znaleźć wytłumaczenia dla kiepskiej sprzedaży Syndicate.

150k kopii w ciągu kilku miesięcy to nienajlepsza liczba jak na sporą grę i zapewne nie polepszy to statusu dla Starbreeze, którzy to bardzo zwolnili swoje tempo tworzenia gier. Jak tłumaczy się EA? Mhmmmhmmm, nie opłacało się tworzyć tej gry. I tyle. Ymmm, CO?!  Rany koguta ludzie, co Wy za bzdury wygadujecie? Czy naprawdę patrzycie na gry tylko jako okazja zarobienia? Nic dziwnego, że w takim razie mamy tryliardy gier sportowych, Mass Effecta oraz Battlefielda, a o kolejnym Mirror’s Edge jest cichuteńko. Goddamn EA.

Syndicate to dobra gra, ale sprzedała się kiepsko ponieważ olewaliście wszystkich fanów proszących o DLC oraz patche. Sam nawet do Was pisałem po kilka razy byście tą grę naprawili, bo jest naprawdę fajna! Online było świetne, ale technicznie skopane. Trzeba było dodać patcha ratującego tą sytuację oraz kilka mapek jako DLC. Może nawet jako darmowe, czemu nie! Jasne, wiele osób narzekało na to, że lubianą serię zamieniliście w FPSa, ale to drobnostka, bo ta gra nie była zła. Była po prostu bardzo niedopracowana i to można było naprawić. Ale oczywiście, minimum wysiłku, a maksimum gotówki by się chciało. Ciężko mi to powiedzieć bo Was szanowałem, ale… Fuck you EA. Nie bierzecie odpowiedzialności za swoje gry i wychodzicie na tępych idiotów tylko dbających o kase.

Rant mode off. Teraz w spokoju obejrzyjcie poniższy filmik, który conieco potwierdza to co powiedziałem i w 100% tym razem się zgadzam z Jimem. EA naprawdę staje się gorsze niż Activision i oni sami sobie tą krzywdę wyrządzają.

Oto link: http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/5946-Why-Do-People-Hate-EA

EA, zróbcie przynajmniej Mirror’s Edge 2 zanim zacznę Wami delikatnie gardzić, ok hun?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s