Niespodziewane? Tak. Żartobliwie oczekiwane przez wszystkich? Tak. Ale czy zaskakujące multi w God of War Ascension wygląda dobrze? Hmm… Taaaak?

Oceńcie sami, bo póki co gameplay można tylko ocenić jako niepewny. To może być albo bardzo dobre albo kiepskie, nie ma mowy o średnich opiniach. A dla ludzi narzekających na to, że to jest tylko kolejna próba wyciągnięcia od nas kasy za Online Passy, blebleble, (wstaw kolejne bezpodstawne argumenty) powiem tyle:

W takich grach multiplayer jest dodatkiem. Jeżeli nie chcecie grać, nie grajcie, bowiem swoje singlowe doświadczenie nadal będzie jakościowe. Wystarczy spojrzeć na Assassin’s Creed Brotherhood, Mass Effect 3, Bioshock 2, Dead Space 2. To nadal były bardzo dobre gry singleplayerowe i nawet jeżeli multi nie były wybitne to dawały kilka(naście) dodatkowych godzin radochy. Jeżeli narzekacie na to, że nie zdobędziecie wszystkich achievementów/trofeów to jesteście wielkimi marudami, bo to są tylko kolorowe znaczki ze sztucznymi punktami. To są tylko gry ludzie, ogarnijcie się w końcu. Phew, przynajmniej mam to za sobą.

A więc multi w Ascension wygląda bardzo ładnie, może być bardzo dobre i ma potencjał być kolejnym, zasakująco dobrym multiplayerem. Wszystko jednak okaże się gdy otrzymamy betę, bowiem o ile strzelanki można łatwo pod tym względem ocenić, to też multi takie jak to lub z AC się niesamowicie ciężko ocenia bez możliwości pogrania. Czekam na betę, Sony!

Jedna osoba się wspina, dwaj wojownicy walczą, a z tyłu wielki cyklop próbuje się oderwać od łańcuchów. Parandowski pokochałby tą grę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s