Wycieki, przecieki, nazwijcie to jak chcecie, ale dla mediów są one niczym spore kawałki steków rzucone głodnym lwom. Tym razem trafiło na mięsne wyroby od Ubisoft, które miały być dostarczone na poniedziałek aczkolwiek niektóre wypadły z rąk pracowników zoo i spadły prosto do wybiegu z lwami. Czyli krótko mówiąc, pora zacząć hype na Assassin’s Creed III. Mnie raczej ominie, bo nie bardzo mnie kręci to w jakim kierunku gra idzie.

W najnowszej części akcja ma miejsce podczas rewolucji amerykańskiej, a grać będziemy prawdopodobnie jako indianin. Świadczy o tym ekwipunek z elementami piór i oczywisty tomahawk. O ile postać mnie się podoba tak już miejsce nie bardzo. Włochy z drugiej części były świetną i niespodziewaną odskocznią od Bliskiego Wschodu, a Stany Zjednoczone były oczywistym miejscem na trzecią część tej serii. Czemu więc narzekam? Bo chciałbym coś bardziej nowego i niespodziwanego. Starożytny Egipt, carska Rosja, feudalna Japonia… wszystkie te były w ankietach od Ubisoft.

No i mamy JuEsEj. Co ciekawego będzie ACIII mieć do zaoferowania? Zapewne wszystkie historyczne wydarzenia jak chociażby Boston Tea Party, ale czy to wystarczy? Przecież dużą częścią tych gier jest szybkie i widowiskowe wspinanie się po budowlach. Znanych budowlach! A przecież na to niestety nie możemy liczyć. Ehhh, czekam na gameplay, ale jakoś optymistycznie nie jestem nakręcony na tą grę. Oby wypaliło, oby.

Więcej informacji i screenów znajdziecie w tym newsie:

http://www.gamefaction.pl/oficjalna-okladka-assassins-creed-3-potwierdza-amerykanska-rewolucje/

Okej, okładka jest świetna. Tylko niech gra będzie równie dobra!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s