Pomachajmy naszym dalekim sąsiadom z zachodu, gdyż Jarosław Kaczyński jest za tym by wprowadzić karę śmierci. Nie przepadam za rozmowami o polityce, ale widząc takie jego wypowiedzi to trzeba stanowczo mu powiedzieć dosyć. To przebija jego wypowiedzi o Lechu Wałęsie, o tym jakim to jego brat był bohaterem narodowym… Naprawdę Kaczyński? Kara śmierci? Do tego musisz się zniżyć by wzbudzić zainteresowanie mediów? Żenua. Myślę, że siedzenie w tak beznadziejnym miejscu jak więzienie całe swoje życie to o wiele gorsza kara niż śmierć. Przy okazji człowiek ma czas na zrehabilitowanie się, przemyślenie swoich błędów i możliwe naprawienie ich.

Ale co tam! Zabijajmy od razu, bądźmy panami innych żyć, a co! Patrząc tak inaczej na tą sprawę to nie ma to jak powrót to średniowiecznych mordów, tortur, ścinaniu głów i masy innych zabaw, które nam dostarczą takie zabawy. Po co się ograniczać do elektrycznych krzeseł niczym z Zielonej Mili, podnieś to do nastepnego poziomu Kaczyński, przynajmniej będzie zabawnie!

Na twarzy dziecięcy uśmiech, a co się mieści w głowie to nikt nie jest w stanie pojąć…

Reklamy

2 myśli na temat “Jarro Kashynsky, nowy szeryf z Texasu

  1. W większości się zgadzam ale jak dla mnie kara śmierci, powinna funkcjonować w przypadku pedofilów i innych wrzodów. Może nie od razu śmiercią a najpierw pomocą, umieszczeniem w zakładach itp. Do użycia takiej kary można by było się uciec po wtórnym powrocie danej osoby, do swoich chorych nawyków.

  2. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale nadal uważam, że nie można decydować nad życiem innych osób. Myślę, że takie osoby trzeba na dożywocie zamknąć w bardzo surowym więzieniu, żeby zrozumieli jak bardzo spieprzyli swoje życie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s